0%

o instytucie

CRACOW SINGERS VOCAL INSTITUTE

Z PASJI DO ŚPIEWU

Cracow Singers Vocal Institute to centrum edukacji artystycznej kształcące dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe w dziedzinie sztuki muzycznej ze szczególnym uwzględnieniem śpiewu rozrywkowego oraz klasycznego. Kurs kształcenia w naszym instytucie trwa cztery semestry w trybie (wrzesień-luty, luty-maj).

Po ukończeniu naszej szkoły muzycznej, Uczniowie zdobywają umiejętności wokalne oraz ogólną muzyczną w zakresie teorii muzyki, kształcenia słuchu z czytaniem nut głosem oraz elementami historii muzyki, które przygotowują do dalszego rozwoju indywidualnej drogi muzyczno-wokalnej bądź umożliwiają kontynuowanie nauki śpiewu na wyższych uczelniach w kierunku wokalistyki.

Instytut jest sygnowany marką Cracow Singers – zespołu wokalnego, którego nadrzędnym celem jest prezentacja muzyki wokalnej na najwyższym poziomie wykonawczym. Ukończenie Instytutu daje także możliwość podjęcia czynnej współpracy z zespołem wokalnym Cracow Singers na zasadzie doangażowań do krajowych i międzynarodowych projektów muzycznych, możliwość uczestniczenia w koncertach, współpracy z zawodowymi muzykami z „najwyższej światowej półki”.

Coraz częściej na rynku pracy, zwłaszcza w dziedzinie muzyki liczą się przede wszystkim umiejętności a nie tylko teoretyczne wykształcenie i ukończone szkoły, dlatego dokładamy wszelkich starań aby kurs w naszym Instytucie w pełni przygotowywał naszych Uczniów do pracy w profesjonalnych zespołach muzycznych, zespołach wokalnych czy chórach kameralnych. Nabyta wiedza oraz umiejętności pozwolą naszym Uczniom zaprezentować się w najlepszy możliwy sposób na wszelkiego rodzaju przesłuchaniach czy castingach. Zależy nam także na tym aby Uczniowie, którzy kończą nasz Instytut, zdobyli również pełnię wiedzy na temat samej emisji głosu. Rzetelna wiedza w tym zakresie pozwoli im w pełni i świadomie posługiwać się swoim głosem co umożliwi im również zaszczepianie pasji śpiewania w swoich środowiskach, zakładania różnego rodzaju zespołów wokalnych oraz prowadzenie tych zespołów nie tylko od strony artystycznej jako dyrygent i interpretator ale także od strony wokalnej jako korepetytor głosu.

image
https://vocal-institute.pl/wp-content/themes/maple/
https://vocal-institute.pl/
#d8d8d8
style2
scroll
Załaduj posty...
/home/vocalins/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off

Open chat
1
Scan the code
Cześć 👋
Jak mogę Ci pomóc?