dodatkowe korzyści

zobacz co oferujemy dodatkowo

PROFESJONALNE NAGRANIA AUDIO-WIDEO

W naszym instytucie możesz zrealizować swoje pierwsze profesjonalne nagranie audio-wideo piosenek, nad którymi będziemy wspólnie pracować podczas zajęć. Mogą one posłużyć do budowania Twojego profilu wokalisty ale również sam będziesz mógł ocenić swoje wokalne postępy. Słuchanie swojego głosu to najlepsza metoda samokontroli, akceptacji swojego głosu a co za tym idzie zdobycia pewności siebie i umiejętności walki ze stresem.

CYKLICZNE KONCERTY

Ważnym elementem jest kontakt naszych Uczniów ze sceną. Nasz instytut cyklicznie organizuje koncerty szkolne na krakowskich scenach, podczas których możecie zaprezentować swoje umiejętności wokalne – dotychczas koncerty odbywały się w Piwnicy pod Baranami oraz w Krakowskim Forum Kultury. Instytut rekomenduje także do udziału w konkursach wokalnych organizowanych przez zewnętrznych organizatorów.

koncert
OTWARTE PRÓBY

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w próbach zespołu wokalnego Cracow Singers. Podczas pracy zespołu będziecie mogli się dowiedzieć jakie prawidła rządzą śpiewem zespołowym a także obserwując zawodowych śpiewaków czerpać z ich wiedzy i umiejętności wokalnych. Nasi uczniowie mają również bezpłatny wstęp na wydarzenia organizowane przez zespół Cracow Singers.

WARSZTATY

Cracow Singers Vocal Institute prowadzi dodatkowe kursy wokalne dla swoich Uczniów.
W każdym roku będziecie mieli możliwość zetknąć się z wybitną osobowością wokalną, który prowadzić będzie otwarte zajęcia ze Studentami naszej szkoły.
Po wykładzie teoretycznym dotyczącym zagadnień związanych ze śpiewem połączonym z prezentacją zagadnień wokalnych, przyjdzie czas na indywidualne konsultacje wokalne, podczas których będziecie mogli otrzymać cenne wskazówki od prowadzącego warsztaty.

image
http://vocal-institute.pl/wp-content/themes/maple/
http://vocal-institute.pl/
#d8d8d8
style2
scroll
Załaduj posty...
/home/vocalins/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off

Open chat
1
Scan the code
Cześć 👋
Jak mogę Ci pomóc?